دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / انتقالی شوک آور در انتظار منچستریونایتد/ ستارگان آرسنال راهی اولدترافورد میشوند؟

انتقالی شوک آور در انتظار منچستریونایتد/ ستارگان آرسنال راهی اولدترافورد میشوند؟

مسوت اوزیل و الکسیس سانچز به منچستریونایتد لینک شده اند.

یونایتد فنز – قرارداد دو سوپراستار آرسنال سال ۲۰۱۸ به اتمام میرسد و این بدین معنا خواهد بود که این دو بازیکن تاثیر گذار توپچی های لندن فصل آینده سال آخر خود را در آرسنال سپری میکنند. سران باشگاه آرسنال ترجیح میدهند تا در تابستان اوزیل و سانچز را به فروش برسانند چرا که آنها میتوانند در پایان فصل بعد رایگان به تیم دیگر بپیوندند.

درگیری های اوزیل و الکسیس سانچز با آرسن ونگر این روز ها رسانه ای شده است و خبر رسیده است که این دو بازیکن پیشنهاد تمدید قرارداد را رد کرده اند. حال مورینیو میخواهد شاگرد سابق خود اوزیل و سانچز را در تابستان آینده جذب کند و عملکرد آنها را زیر نظر دارد.

Express Sport ادعا میکند منچستریونایتد خواهان جذب سانچزی است که به مانند همیشه در تمرینات این ماه آرسنال شرکت نکرد. سانچز هم اکنون ۱۳۰ هزار پوند در هفته از آرسنال دریافت میکند و خواهان دستمزد ۲۹۰ هزار پوندی شده است. دستمزدی که پوگبا در منچستریونایتد دریافت میکند. منچستریونایتد مشکلی با پرداخت دستمزد سانچز ندارد و همینطور دستمزد مسوت اوزیل که ۱۴۰ هزار پوند در هفته دریافت میکند و او نیز خواهان دستمزدی مانند پوگبا شده بود.

همچنین وبسایت Football London ادعا میکند مورینو به دنبال یک انتقال شوک آور است و خواهان جذب مسوت اوزیل در تابستان می باشد. اما مربی شیاطین سرخ برای جذب این دو بازیکن باید با باشگاه های زیادی رقابت کند.

بیشتر غولهای اروپا خواهان جذب سانچز هستند و از جمله ی آنها میتوان به پی اس جی، یوونتوس، آتلتیکو مادرید اشاره کرد. تیمهای حاضر در سوپر لیگ چین نیز سانچز را میخواهند. منچستر سیتی و چلسی نیز خواهان جذب این بازیکن شیلیایی می باشند اما آرسنال ترجیح میدهد آنها را به تیم هایی غیر از تیم های انگلیسی واگذار کند.

اوزیل نیز ظاهرا به بایرن مونیخ لینک شده است و میتواند به خانه ی خود (آلمان) باز گردد. اوزیل هنوز قراردادش را با آرسنال تمدید نکرده است اما به تازگی ادعا کرده است که در آرسنال خوشحال است.

حال باید دید چه سرنوشتی انتظار دو بازیکن آرسنال را میکشد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا 😍

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

۲ نظرها

  1. age greizmann naymad,ba 89 milion poolesh,40ta bedim sanchez va 50ta mbappe,ba in kar team dg ru daste united nemiad

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *