پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / اعلام برنامه تور پیش فصل ۲۰۱۷ منچستریونایتد

اعلام برنامه تور پیش فصل ۲۰۱۷ منچستریونایتد

تور پیش فصل منچستریونایتد با همکاری AON اجرا میگردد…

یونایتدفنز- منچستریونایتد برنامه تور پیش فصل آمریکا را اعلام کرد.تور ۲۰۱۷ با همکاری AON اجرا خواهد شد .‌یونایتد این تابستان پنج بازی در آمریکای شمالی برگزار خواهد کرد.بازیها در سواحل شرقی و غربی برگزار خواهند شد.مردان مورینیو پنج بازی در پنج شهر انجام خواهند داد، که شامل بازیهایی در لس آنجلس، سالت لیک سیتی، سانتا کلارا و واشینگتون دی سی می شود.در دو سفر اخیر به امریکا، بیش از نیم‌ میلیون هوادار به استقبال باشگاه در بازیهای ایالات مختلف آمده بودند، در کشوری که یونایتد بیش از هشت میلیون طرفدار دارد.تور دو هفته ای بخشی از آماده سازی باشگاه‌ برای ماجراجویی لیگ برتری در فصل ۲۰۱۷/۱۸ خواهد بود، بطوریکه جزئیات کاملتر تور ۲۰۱۷‌ از قبیل تیم های حریف، استادیوم‌ ها و جزئیات بلیط، در روزهای آتی اعلام خواهد شد.اولین سفر یونایتد به امریکا در دهه ۱۹۵۰ در تور نزدیک به فصل بود که مقابل تیم های داخلی برکزار شد. رابطه طولانی مدت با امریکا باعث شد باشگاه پس از آن ۱۴ بار دیگر به این کشور سفر کند تا با تیمهایی امریکایی، مکزیکی دیدار کند، همچنین این کشور میزبان باشگاههایی‌ از سرتاسر اروپا باشد.

درباره برنامه های تابستانی، مدیر عامل اجرایی یونایتد، اد وودوارد گفت:

سفر به امریکای شمالی بهترین آماده سازی ممکن را با استفاده از امکانات تمرینی فوق پیشرفته و بازی در استادیوم هایی فوق العاده، برای فصل اتی تیم‌ فراهم خواهد کرد.ما در سالهای اخیر در وحله اول شاهد شوق و حمایت از باشگاه در امریکا بوده ایم، پس طبیعتا این همان چیزی است که همگان در تابستان پیش رو به شدت منتظر آن هستند‌.

همکار تور ۲۰۱۷ یونایتد در حال حاضر AON می باشد، که تخصص خود را در زمینه مدیریت ریسک، بیمه، کارگزاری بیمه اتکایی و راه حل منابع انسانی ارائه می دهد.رییس و مدیر اجرایی AON، گرگ کیس گفت:

خوشحالیم که با یونایتد همکاری می کنیم، در حالیکه باشگاه برای تور ۲۰۱۷ به امریکا باز می گردد. در امریکا و سراسر دنیا، ما با سازمانهایی همکاری می کنیم تا با استفاده از کاهش نوسانات و پیدا کردن موقعیتهایی برای بهبود عملکرد، نتایج را توانمندسازی کنیم‌. مانند منچستر یونایتد، باور داریم که موفقیت نیازمند یک استراتژی قانع کننده، اجرای قدرتمند و فراتر از همه، رهبری می باشد. ما به حمایت از باشگاه در ماجراجویی آنها به سوی شکوه و عظمت، خوش بین می باشیم.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *