خانه / هیچکدام / اسکولز: منچستریونایتد به یک چیز برای بازگشتن به کورس قهرمانی نیاز دارد

اسکولز: منچستریونایتد به یک چیز برای بازگشتن به کورس قهرمانی نیاز دارد

اسطوره شیاطین سرخ بیان کرد که آینده باشگاه زیرنظر مورینیو درخشان است.

یونایتدفنز- پل اسکولز در مصاحبه با بی تی اسپورت بعد از برد چهار بر صفر یونایتد مقابل ردینگ بیان کرد که تیم سابق خود برای بازگشت به کورس قهرمانی در این فصل فقط نیاز دارد یک کار انجام دهد.

بعد از یک شروع پیچیده با یونایتد؛ مورینیو حالا ۱۴ بازی بی شکست در تمامی مسابقات دارد و هشت بازی آخرش را برده است. یونایتد هم اکنون دو امتیاز تا رسیدن به جمع چهار تیم برتر فاصله دارد و  هدف آنها گرفتن سهمیه چمپینزلیگ است.

اما پل اسکولز معتقد است یونایتد میتواند به چیزی بیش از رسیدن به جمع چهارتیم دست پیدا کند اگر بتوانند یک کار مهمی انجام دهند.اسکولز بعد از بازی در مصاحبه ای گفت:

سرمربی ماموریت بزرگی در بازسازی اعتماد به نفس تیم داشت و فکر میکنم در این هفته ها آن را به خوبی انجام داده است.حالا آنها به نظر تیم خوبی می آیند و اعتماد به نفس خود را بدست آورده اند. او بازیکنان با کیفیتی مانند زلاتان و پوگبا و میختاریان که حالا در حال تبدیل شدن به بازیکن واقعی یونایتد است؛ را به تیم اضافه کرده است. فکر میکنم آینده بسیار روشن است و اگر آنها بتوانند هفته بعد لیورپول را شکست دهند فکر میکنم بتوانند به کورس قهرمانی بازگردند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *