اسپورت: تماس منچستریونایتد با بارسلونا برای جذب مینا
اسپورت: تماس منچستریونایتد با بارسلونا برای جذب مینا

اسپورت: تماس منچستریونایتد با بارسلونا برای جذب مینا

یونایتد فنز – روزنامه ی Sport می گوید، می تواند مقصد بعدی مینا یک شگفتی باشد و احتمالا منظور این روزنامه منچستریونایتد بوده است. خوزه مورینیو خواهان تقویت خط دفاعی خود است و به تازگی هری مگوایر به عنوان یک هدف برای او پدیدار شده است.

با این حال گفته می شود، روباه ها برای مدافع تنومند خود ۹۰ میلیون یورو می خواهند و از دید ” اسپورت ” توافق دو تیم انگلیسی غیر ممکن است. ممکن است پر افتخارترین تیم انگلیس توجهات خود را به دیگر گزینه ها معطوف کند. در گزارش آمده که حالا منچستریونایتد خواهان جذب مینا شده و با بارسلونا تماس برقرار کرده تا علاقه ی خود به مدافع کلمبیایی را به اطلاع آنان برساند.

بارسلونا قیمت مدافع خود را ۴۰ میلیون یورو اعلام کرده است. منچستریونایتد هنوز پیشنهاد رسمی ارائه نکرده و از مسئولان بارسلونا تقاضا کرده اند تا برای ارائه ی پیشنهاد رسمی به آنها زمان بیشتری بدهند. پرونده ی خروج مینا از نیوکمپ می تواند تا هفته آینده بسته شود و این بازیکن راهی انگلیس شود.

همچنین گفتنی است بارسلونا در قرارداد مینا هیچ بند خریدی نگذاشته است. با این حال باید دید آقای خاص واقعا به مینا علاقه مند می باشد یا این نیز شایعه ای از طرف روزنامه های کاتالونیایی می باشد.

درباره ی سورنا شهرکی

مطلب پیشنهادی

رومانو: منچستریونایتد هیچگاه به جذب فاتی نزدیک نشده بود

فابریزیو رومانو، تمام شایعات منچستریونایتد-فاتی را تذکیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *