اسپورت: اومتیتی، دلیل حضور سر الکس فرگوسن در المپیک رم
اسپورت: اومتیتی، دلیل حضور سر الکس فرگوسن در المپیک رم

اسپورت: اومتیتی، دلیل حضور سر الکس فرگوسن در المپیک رم

یونایتد فنز – بارسلونا شب گذشته در استادیوم المپیک رم مقابل رم تحقیر شد و در حالی که بازی رفت را در خانه ی خود با پیروزی سه بر صفر به اتمام رسانده بودند؛ با دریافت سه گل در بازی برگشت از راهیابی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باز ماند.

اما شوک های بارسلونا از المپیک رم تمامی ندارد و ظاهرا آنها گمان میکنند، منچستریونایتد، سر الکس فرگوسن برای زیر نظر گرفتن و ارزیابی ساموئل اومتیتی مدافع جوان خود به ایتالیا فرستاده است. بازیکن فرانسوی ای که یکی از بازیکنان مورد علاقه ی خوزه مورینیو به شمار می رود.

به گزارش Sport، نمایندگان بارسلونا مشاهده کردند که سر الکس فرگوسن به دقت تمامی حرکات اومتیتی را زیر نظر داشت. اگر فرگی روی بازی بازیکن ملی پوش فرانسوی تمرکز کرده باشد، به احتمال فراوان تحت تاثیر قرار نگرفته؛ چرا که اومتیتی اصلا عملکرد خوبی را نداشت و در گلهایی که بارسلونا دریافت کرد نقش داشت.

بند جداسازی اومتیتی ۶۰ میلیون یورو (۵۳ میلیون پوند) است و شیاطین سرخ مایل هستند که این مبلغ را پرداخت کنند. اسپورت همچنین افزود اومتیتی و اریک بایلی میتوانند زوج خط دفاعی منچستریونایتد را تشکیل دهند. انتظار میرود همچون سالهای گذشته یونایتد تابستان شلوغ و پرخرجی را داشته باشد.

درباره ی سورنا شهرکی

مطلب پیشنهادی

رومانو: منچستریونایتد هیچگاه به جذب فاتی نزدیک نشده بود

فابریزیو رومانو، تمام شایعات منچستریونایتد-فاتی را تذکیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *