خانه / هیچکدام / اخبار تیم برای بازی با هال از زبان مورینیو

اخبار تیم برای بازی با هال از زبان مورینیو

ژوزه مورینیو از بازگشت اریک بایلی به تیم برای بازی با هال خبر داد.

یونایتدفنز– اریک بایلی دیروز با بازی برای تیم دوم باشگاه مقابل اورتون که حدود یک ساعت بازی کرد و بدلیل احتیاط تعویض شد زیرا مصدومیت جزئی در زانویش بوجود آمد به یونایتد برگشته است.

این مدافع میانی برای بازی در جام ملت های آفریقا برای ساحل عاج رفته بود اما با حذف عجیب آنها در مرحله گروهی به یونایتد بازگشت.

مورینیو در کنفرانس پیش از بازی اعلام کرد که این بازیکن ۲۲ ساله آماده است که به ترکیب برگردد و اولین بازی خود برای یونایتد در سال ۲۰۱۷ را انجام دهد او همچنین نام برخی بازیکنان برای دیدار با هال را اعلام کرد. او به خبرنگاران در کمپ تمرینی Aon گفت:

ما همیشه با ترکیبی قوی بازی میکنیم.این بستگی به طرز دید شما دارد اما ما همیشه میخواهیم تیم قوی داشته باشیم.البته بازیکنانی بودند که مقابل ویگان بازی نکردند، بازیکنانی که قبلا زیاد بازی کرده بودند مانند والنسیا و ایبرا و پوگبا. برخی از این بازیکنان که زیاد بازی کرده اند با ویگان بازی نکردند اما فردا بازی میکنند.

این دومین بار در شش روز اخیر است که یونایتد با هال روبرو میشود و باوجود اینکه هفته پیش یونایتد میتوانست با شکست در استادیوم هال به فینال اتحادیه صعود کند اما در بازی فردا فقط یک چیز مورینیو را راضی میکند.مورینیو میگوید:

دفعه قبل که با آنها بازی کردیم حتی شکست هم نتیجه خوبی بود. شکست با یک گل هم ما را به فینال می رساند. فردا فقط سه امتیاز برای ما خوب است.اگر نبریم بد است چون ما به دنبال پیروزی هستیم. این تفاوت بزرگی است. ما باید ببریم.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *