یکشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / احتمال خروج ستاره حیاتی یونایتد هنوز وجود دارد

احتمال خروج ستاره حیاتی یونایتد هنوز وجود دارد

دیوید دخئا به احتمال زیاد نقل محافل مطبوعاتی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود.

یونایتد فنز – به گزارش موندو دپورتیوو، سطح این بازیکن بسیار بسیار بالاتر از آن شایعات آزاردهنده زمستانی است. بنابراین، با تمام شدن شایعات انتقالات زمستانی، دروازه بان منچستر یونایتد به آرامی، به یکی از ستارگان احتمالی چرخه شایعات تابستانی تبدیل خواهد شد. البته که مقصد دوباره رئال مادرید خواهد بود و دلایل آن نیز در طول ماه های پیش رو از رسانه های اسپانیایی به بیرون درز خواهد کرد. 

دخیا ممکن است به دلایل شخصی قصد بازگشت به مادرید را داشته باشد، و ترجیح بدهد که شانس خود را برای نبرد در کسب بزرگترین جام ها بیازماید تا اینکه درگیر کسب سهمیه لیگ قهرمانان شود. بدین ترتیب همچنین، شخصیت و احترام او در اسپانیا بیشتر خواهد شد. دخیا دیگر زمانیکه بزرگان و خوب های جهان فوتبال بهترین ترکیب ۱۱ نفره خود را انتخاب می کنند، نادیده گرفته نخواهد شد.

موندو دپورتیوو، روزنامه اسپانیایی وابسته به کاتالان ها، به نظر مصمم است تا از فرصت استفاده کند و به رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز، تلنگری بزند. آنها توضیح داده اند، با وجود اینکه شایعات اخیر متمرکز روی تیبو کورتوا می باشد، چیزی که پرز واقعا می خواهد خرید دخیا می باشد. در آن گزارش بیان شده که منچستر یونایتد پیشنهاد تمدید قراردادی به دخیا ارائه کرده است که هنوز به امضاء نرسیده است و این امر به شایعات تابستانی دامن خواهد زد.

تیم خوزه مورینیو با رضایت از اینکه دروازه بان دخیا، تا ژوئن ۲۰۱۹ و با گزینه یک سال تمدید اضافه قرارداد دارد، خود را در موقعیت بهتری نسبت به فصل گذشته می بیند.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *