چهارشنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۶
خانه / بازیکنان / اخبار / احتمال تعویض ایسکو یا خامس با دیوید دخیا!

احتمال تعویض ایسکو یا خامس با دیوید دخیا!

شایعات روزنامه های اسپانیایی تمامی ندارد.

یونایتد فنز – گزارش شده است رئال مادرید میخواهد برای جذب دیوید دخیا ۴۳ میلیون پوند به منچستریونایتد ارائه کند. این بازیکن ۲۶ ساله در این چند فصل اخیر بارها به رئال مادرید لینک شده است. چیزی نمانده بود این بازیکن در سال ۲۰۱۵ راهی رئال مادرید شود اما به دلیل مشکلات اداری این انتقال انجام نشد.

اما حال منبع اسپانیایی ABC ادعا میکند رئال مادرید میخواهد پیشنهادی همانند دو سال پیش به منچستریونایتد برای جذب دخیا ارائه کند. ممنوعیت جذب بازیکن برای کهکشانی های مادریدی فعلا از سوی فیفا لغو شده است و اولین اولویت زین الدین زیدان جذب یک گلر شماره یک است.

یونایتد ظاهرا اگر خواهان فروش دخیا باشد به پیشنهادی زیر ۶۱ میلیون پوند توجه نخواهد کرد. اما ABC میگوید که رئال مادرید همراه پیشنهاد ۴۳ میلیون پوندی اش خامس رودریگز یا ایسکو را در این قرارداد قرار خواهد داد. مدیر برنامه های دخیا، خامس و مورینیو، خورخه مندس است و او میتواند نقش بسزایی را در این انتقال ایفا کند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
من سورنا شهرکی مدیر سایت یونایتد فنز هستم . 5 سال سابقه ی وبلاگ نویسی رو دارم و فقط به عشق منچستر و بدون هیچ خواسته ای به همراه دوستان خودمون مینویسیم و امیدواریم از ما رضایت داشته باشید ...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو در ۲۵۰ امین بازی خود در لیگ برتر به رکوردی دیگر دست پیدا کرد

یونایتدفنز به گزارش گل – سرمربی منچستریونایتد در آخرین بازی خانگی خود در لیگ برتر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *