پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / احتمال بازگشت اورا به منچستریونایتد

احتمال بازگشت اورا به منچستریونایتد

در چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر بازگشت این بازیکن فرانسوی به الدترافورد شنیده میشود.

یونایتد فنز- ریو فردیناند به شایعات مربوط به احتمال بازگشت اورا به الدترافورد دامن زده است. منچستر ایونینگ نیوز این موضوع را منتشر کرده است که مدافع فرانسوی این فصل بسیار تقلا کرده است تا جایگاه ثابتی در تیم یوونتوس داشته باشد.
مدیربرنامه های اورا اقرار کرده است که ممکن است این بازیکن از تیم یوونتوس خارج شود، علاوه بر این فردیناند نیز اشاره کرده است که احتمال بازگشت او به منچستریونایتد وجود دارد. مورینیو علی رغم در اختیار داشتن لوک شاو، دارمیان، بلیند و روخو در پست دفاع چپ، همچنان به دنبال یک مدافع چپ برای این فصل است.
فردیناند و اورا از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴ در منچستریونایتد هم تیمی بودند، پس از این پاتریس اورا به یوونتوس پیوست و فردیناند هم به کوئیز پارک رنجرز.

1413902690839_image_galleryimage_manchester_united_s_frenc

فردیناند در صفحه ی اینستاگرام خود نوشت:

پاتریس اورا، من از طریق شبکه های اجتماعی میشنوم که تو داری به خانه برمیگردی!

اورا این فصل فقط چند بازی برای یوونتوس در سری آ انجام داده است و مدیربرنامه هایش ماه پیش گفت که پیشنهاد هایی از باشگاه های دیگر وجود دارد. او افزود:

من باید اقرار کنم، همانند بازیکنان دیگر او نیز دوست دارد فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشد. من تماس های زیادی دریافت کرده ام و نمیدانم که شایعات از کجا می آیند ولی پاتریس در یوونتوس کاملا غمگین و ناراضی نیست. من فقط میتوانم بگویم که در حال حاضر هیچ چیزی در مورد انتقال او از یوونتوس قطعی نیست.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *