خانه / هیچکدام / پیشنهاد ۲۲۰ هزار پوندی منچستر یونایتد برای جذب گریژمان

پیشنهاد ۲۲۰ هزار پوندی منچستر یونایتد برای جذب گریژمان

سان اسپورت مطلع شده است که طی مذاکراتی در این هفته روسای اولدترافورد بندهای شخصی را با نمایندگان ستاره اتلتیکو مادرید توافق کرده اند.

یونایتد فنز – به گزارش سان، در صورت پیوستن آنتوان گریژمان به منچستر یونایتد وی همان قرارداد نجومی پاول پوگبا را دریافت خواهد کرد. و یونایتد به گریژمان ۲۵ ساله، قول حقوق هنگفت ۲۲۰ هزار پوند در هفته مانند پوگبا به علاوه پاداش های مشابه او را داده است.این بدین معنی است که هم تیمی های فرانسوی مشترکا جزو بیشترین دریافت کننده های یونایتد خواهند بود در حالیکه خوزه مورینیو سعی در رساندن دوباره باشگاه به قله فوتبال لیگ برتر و اروپا دارد.

ماه گذشته اعلام کردیم که یونایتد گریژمان مهاجم را بعنوان هدف شماره یک خود قرار داده است و مذاکره کننده ای حرفه ای را برای پیش بردن مذاکرات استخدام کرده است.یونایتد مذاکراتی را برای انجام انتقال تابستانی گریژمان آغاز کرده است.یونایتد هنوز مبلغی را برای خرید گریژمان با اتلتیکو توافق نکرده است، چرا که آنها تقاضای پرداخت بند آزادسازی ۸۶ میلیون پوندی او را دارند. اما شیاطین سرخ هنوز از به توافق رسیدن با باشگاه مادریدی اطمینان دارند و حتی می توانند برای محنمل کردن هر معامله ای بازیکنانی را پیشنهاد دهند.

قرارداد نجومی پوگبا برای چهار سال با گزینه یک سال اضافه است و شامل پرداختهای حق تصویر علاوه بر حقوق ثابت اوست. او همچنین اگر ۵ سال در باشگاه بماند ۵ میلیون پوند بدون مالیات پاداش وفاداری دریافت خواهد کرد.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *