سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / آمریکا مقصد احتمالی اسطوره ی طرد شده ی شیاطین سرخ

آمریکا مقصد احتمالی اسطوره ی طرد شده ی شیاطین سرخ

شواین اشتایگر دوران پر فروغی را در الدترافورد نداشت و به احتمال بسیار زیاد در تابستان از این تیم جدا خواهد شد.

یونایتد فنز- اسطوره ی آلمانی در این فصل تنها ۴ بار برای شیاطین سرخ به میدان رفته است و احتمالا تصمیم برای خروج از الدترافورد در تابستان داشته باشد. هنوز یک سال از قرارداد شواینی ۳۲ ساله باقی است اما طبق گزارش نشریه ی Sun انتظار میرود اگر باشگاهی برای جذب او اقدام کند شیاطین سرخ با فروش او موافقت کنند. و رسانه های آمریکایی مدعی هستند که او در تابستان پیش رو یک قرارداد با دستمزد ۹۰ هزار پوند در هفته را با تیم شیکاگو فایر امضا کند. و ژوزه هم همچنان روی این مسئله که در تیمش به شواینی نیازی ندارد پا فشاری میکند.

این هافبک دستمزد هفتگی ۱۴۰ هزار پوندی دارد و پیش از این به او گفته شده است که میتواند باشگاه را ترک کند. شیاطین سرخ آماده هستند که قرارداد او را فسخ کنند تا حدود ۶ میلیون پوند در هزینه هایشان صرفه جویی شود.

مورینیو شواینی را مجبور به تمرین با تیم دوم کرد ولی پس از آن کمی ملایمت به خرج داد و از اصرارش برای فروش شواینی در ابتدای فصل کاست. او به تیم اصلی فرا خوانده شد و اولین بازی فصل خود را در جام اتحادیه مقابل وستهم انجام داد. او در بازی مقابل ویگان و ردینگ هم بازی کرد و در مقابل ویگان موفق به گلزنی شد و در بازی مقابل سنت اتین هم فرصت اندکی برای بازی داشت.

باشگاه برزیلی سانتوس در پایان سال گذشته به شواینی به عنوان یک خرید اعتبار بخش نگاه میکرد. ولی انتقال به آمریکا همیشه مورد علاقه ی بازیکنان است و گفته میشود لس آنجلس گلکسی به رقابت با شیکاگو فایر برای جذب او برخاسته است. او همچنین به بازنشستگی هم فکر کرده است و باشگاه های چینی هم به جذب او علاقه مند هستند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *